قوانین و مقررات انتشار محصول

کلیه فروشندگان با آغاز فعالیت خود در فروشگاه توبی و تایید آنها به عنوان فروشنده قوانین و مقررات انتشار محصول را پذیرفته و ملزم به رعایت آن می باشد.

۱- تمامی فروشندگان قالب سایت ملزم به رعایت حقوق کپی رایت داخلی می باشند

۲- کارهای ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد راست چین و فارسی سازی شده باشند (ترجمه عبارات , انتخاب فونت فارسی و استاندارد , رعایت چیدمان خاصیت Responsive , رعایت فاصله های داخلی و خارجی کادر ها  , رعایت سازگاری با مرورگر های اینترنتی و … )

۳- رعایت بومی سازی کارها (بهره مندی از رسانه ها و درگاه های پرداخت داخلی)

۴- در مورد کارهای دارای بخش مدیریتی حرفه ای , این بخش می بایست به طور کامل فارسی سازی و راست چین گردد

۵- ساخت فایل های Sample به صورت فارسی جهت درون ریزی در پوسته های وردپرس

۶- طراحی کاور فارسی و گویا  که علاوه بر زیبایی معرف قالب ارسالی باشد

۷- بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول ارسالی

۸- کلیه پشتیبانی های محصولات عرضه شده بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد

۹- ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات رخ داده شده بر عهده فروشنده محصول خواهد بود

۱۰- رعایت موارد مطرح در استاندارد انتشار قالب در توبی تمپلت

۱۱- رعایت موارد مطرح در استاندارد طراحی کاور و آیکن محصول

* توجه داشته باشید در مورد محصولاتی که فارسی سازی می شوند از هر محصول تنها یک انتشار در راست چین قرار خواهد گرفت. (توصیه می شود قبل از انجام فارسی سازی در محصولات موجود در سایت جستجوی مختصری صورت پذیرد)

نکته: محصولاتی که در فروشگاه قرار میگیرند الزاما می بایست به صورت مداوم به روز گردند و مورد پشتیبانی قرار گیرند. لذا در صورتی که محصولی در سایت راست چین به روز نشود، مدیریت سایت میتوانید محصول با کیفیت تر که توسط طراحان دیگر ارسال شده را جایگذین نسخه ی قدیمی تر کند. (در این پروسه اورجینال بودن محصول، دارا بودن آخرین نگارش ها و کیفیت مناسب فارسی سازی در کنار داشتن توضیحات کامل و بهره مندی از آیکون و کاور گویا و با کیفیت میتواند اولویت ها این انتخاب باشند.)